Oferta

Osiedle Villa Park (oferta archiwalna)

Lokalizacja:

Czasami na drogę do własnego mieszkania wkracza się zupełnie niespodziewanie i przypadkowo. Proponujemy ciekawą ofertę, którą obecnie ralizujemy.

Niedaleko ul. Sokolej w Skarżysku - Kamiennej, na działce o powierzchni 0,5 ha powstaje inwestycja składająca się z dwóch budynków mieszkalnych.

Od południa, zachodu i wschodu działkę otaczają tereny zielone. Od północy działka sąsiaduje z ulicą Żeromskiego. Powstająca zabudowa wpisuje się idealnie w krajobraz i nie tworzy dominacji nad otoczeniem tzw. "blokowiska".

Podstawowymi atutami nieruchomości tworzącymi przyjazny i kameralny nastrój jest duża odległość budowanego obiektu od ulicy, niska zabudowa i mała liczba lokali mieszkalnych.

Duże balkony, liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości, olbrzymi plac zabaw dla dzieci i przede wszystkim dużo zieleni. To nie jedyna zaleta nieruchomości.

Cały teren jest ogrodzony i atrakcyjnie zagospodarowany, a każde mieszkanie wyposażone jest w video-domofon.

Dwupoziomowe apartamenty od 100 - 150 m2 , małe metraże od 39m2 oraz przestronne 55-85m2, mieszkania z dużymi salonami gwarantują zaspokojenie potrzeb szerokiego grona klientów. Mieszkania przeznaczone są dla ludzi poszukujących wypoczynku i spokoju w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Jest to ciche osiedle, które wielu jego przyszłym mieszkańcom da możliwość spełniania marzeń o swoim własnym "m".