PLATINUM HOUSE

Przedstawiamy Państwu nowy blok Platinum House wraz z 2-poziomowym parkingiem podziemnym, lokalami usługowo-handlowymi w parterze, przestronnymi mieszkaniami o pow. 30-70 m2 oraz trzema penthouse'ami na ostatniej kondygnacji. Blok wyposażony jest w windę oraz zielony ogród wraz z nowoczesnym placem zabaw na poziomie 1-go piętra.

Platinum House, ma bardzo futurystyczny wygląd, dzięki czemu z pewnością stanie się obiektem charakterystycznym w mieście. Uwagę przykuwa nie tylko niesymetryczna struktura bryły i nowoczesna biało-grafitowa stylistyka, ale także liczne przeszklenia. Stolarka okienna o dużo większych wymiarach niż zazwyczaj z pewnością dodatkowo rozświetli wnętrza mieszkań.

Inwestycja mieści się przu ulicy Mickiewicza 11 w Skarżysku-Kamiennej. W pobliżu niej znajduje się wiele urzędów, szkół i sklepów. W najbliższej okolicy (maksymalnie kilka minut pieszo) znajdziemy m.in. Galerię Hermes, Miejskie Centrum Kultury, Przedszkole nr 10, Szkołę Podstawową nr 1, Gimnazjum nr 2, II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza oraz liczne sklepy i markety.

Podobnie jak w przypadku poprzednich realizacji tak i tu nie zabrakło wielu udogodnień dla mieszkańców nieruchomości. Są to m.in. winda, wideodomofony oraz nowoczesny system ogrzewania zasilany z sieci miejskiej. Pod budynkiem usytuowano wygodny parking podziemny z numerowanymi miejscami, na który możemy się dostać również windą.

Szkic przedstawiający usytuowanie bloku
Szkic przedstawiający usytuowanie bloku

Na poziomie 1-go piętra, od strony północnej zagospodarowano teren zielony wraz z placem zabaw dla dzieci. Rozwiązanie to pozwoliło na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie terenu wokół nieruchomości, a łączna powierzchnia utworzonej w ten sposób przestrzeni wypoczynkowej to około 650 m2. Teren zielony, ze względu na jego zamknięty charakter jest niedostępny dla osób z zewnątrz.

Realizację inwestycji rozpoczęto 27 lipca 2013 roku, a 7 grudnia 2015 roku została oficjalnie oddana do użytkowania.

Mieszkania w Skarżysku, Mieszkania Skarżysko, Nowe mieszkania Skarżysko-Kamienna na sprzedaż.