OSIEDLE MONIUSZKI

Osiedle Moniuszki - taką nazwę noszą nasze nowe mieszkania w Szydłowcu. Dwa, 3-piętrowe bloki zaprojektowaliśmy "na kant", a ich charakterystycznymi elementami są duże, przykuwające wzrok balkony. Postaraliśmy się, aby wybór dostępnych metraży - od 29 do 85 m2 - sprostał wymaganiom zarówno dużych rodzin jak i singli. W naszych mieszkaniach każdy znajdzie coś dla siebie.

Nieruchomość o powierzchni 4403 m2 położona jest przy ulicy Moniuszki w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych. Wybrana lokalizacja zapewnia nie tylko wygodny dostęp do centrum miasta, czyli do sklepów, szkół, urzędów i instytucji, ale także daje spokój i odpoczynek. Wokół bloku nie brakuje zarówno zieleni jak i miejsc parkingowych, a plac zabaw dla dzieci sprawia, że nawet najmłodsi mieszkańcy nie będą cierpieć z powodu nudy.

W ramach inwestycji oferujemy Państwu także 5 lokali handlowych, zlokalizowanych na parterze w budynku A, znajdującym się bezpośrednio przy ulicy Moniuszki. Dla nabywców, oczekujących dodatkowej przestrzeni garażowo-gospodarczej przygotowaliśmy także 9 prywatnych garaży podziemnych.

Podobnie jak we wszystkich naszych mieszkaniach tak i tu nie zabraknie wideodomofonów, ogrzewania z sieci miejskiej jak również indywidualnego opomiarowania mieszkań.

Realizację inwestycji rozpoczęto wczesną wiosną 2015 roku, a jej zakończenie zaplanowano na jesień 2016 roku.

Szkic przedstawiający usytuowanie bloku
Szkic przedstawiający usytuowanie bloków