O nas

Początki działalności rodzinnej firmy Termovid sięgają roku 1996. Rozpoczęliśmy jako niewielka firma handlowo-usługowa. W 2001 roku salon sprzedaży został znacznie powiększony i przeniesiony do naszego nowego pawilonu handlowego w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Zielnej 18. Głównym profilem działalności firmy była sprzedaż okien i drzwi wejściowych GERDA oraz wewnętrznych Porta i Centurion, jak również świadczenie usług z branży remontowo-wykończeniowej.

W roku 2007 zakończyliśmy budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową o pow. 500 m2, na której to, odbywa się produkcja stolarki aluminiowej w systemie ALIPLAST.

Myśląc o nowej inwestycji, w roku 2006 zakupiliśmy działkę o pow 0,5 ha w centrum miasta i rozpoczęliśmy prace projektowe związane z budową. W roku 2007 uzyskaliśmy stosowne pozwolenia, a lutym 2008 rozpoczęliśmy prace budowlane. Inwestycję zakończyliśmy sukcesem w sierpniu 2009.

W październiku 2010 roku zakończyliśmy realizację biurowca "Park BIZNESU", usytuowanego przy ul. Rejowskiej 99. W obiekcie przygotowaliśmy ok. 60 lokali biurowo-usługowych do wynajęcia, wykończonych w najwyższym dostępnym w naszym mieście standardzie.

W roku 2012 roku zakończyliśmy dwie prowadzone równocześnie inwestycje. Były to: blok mieszkalny "Osiedle Centrum" w Suchedniowie oraz Centrum Sportu i Rekreacji Kombinat Formy w Skarżysku-Kamiennej.

Trzy lata później, jesienią 2015 roku zakończyliśmy budowę bloku Platinum House, zaprojektowanego w bardzo nowoczesnym stylu. Budynek usytuowany jest przy ulicy Mickiewicza 11 w Skarżysku-Kamiennej.

W 2017 roku oddaliśmy do użytkowaniadwa bloki w Szydłowcu przy ul. Moniuszki, zrealizowane pod nazwą "Osiedle Moniuszki", które również wyróżnia niebanalna stylistyka.

Aktualnie realizowane inwestycje to "NOVA Sokola - etap II" oraz "Sienkiewicza Park Residence".

Powiązane z nami obiekty w mieście to m.in. Pasaż Nova Milica przy ul. Konarskiego, Centrum Handlowe Luna przy ul. Sokolej i "Centrum Sportu i Rekreacji Kombinat Formy" wraz z biurowcem "Park BIZNESU".

Pracujemy także nad kolejnymi projektami, którymi mamy nadzieję nieraz jeszcze Państwa miło zaskoczyć. Każdemu nowemu wyzwaniu i projektowi poświęcamy jednakowo dużo czasu. Staramy się, aby każdy projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Wypracowana renoma i wysokie standardy pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję, że działalność w branży inwestycyjno-deweloperskiej, w której zdobyliśmy już spore doświadczenie na trwałe wpisze się w kreowanie wizerunku naszego miasta i okolic.

Życzymy naszym obecnym i przyszłym Klientom, aby użytkowanie Waszych nowych 4-kątów dawało Wam tyle radości, ile nam sprawia ich projektowanie i budowanie.


Pracownicy i właściciele firmy TERMOVID