Zamieszkaj w Suchedniowie

Podstawowymi atutami nieruchomości tworzącymi przyjazny i kameralny nastrój są duża odległość budowanego obiektu od ulicy, niska zabudowa i usytuowanie z dala od zgiełku dużego miasta. Miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości, plac zabaw dla dzieci oraz duże balkony to nie jedyne zalety nieruchomości. Cały teren jest ogrodzony, a każde mieszkanie wyposażono w video-domofon. Klatka schodowa została zaprojektowana w nowoczesnym stylu i połączona z osobnymi garażami wyposażonymi w bramy podnoszone elektrycznie.

Duże 126 metrowe apartamenty, małe metraże od 30 m2 oraz przestronne 55-82 m2 mieszkania z dużymi salonami i podgrzewaną podłogą w łazience gwarantują zaspokojenie potrzeb szerokiego grona klientów. Osiedle Centrum charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, które wynikają z zastosowanych wysokiej jakości materiałów oraz indywidualnych, nowoczesnych systemów opomiarowania mieszkań.

Mieszkania przeznaczone są dla ludzi poszukujących wypoczynku i spokoju w niedalekim sąsiedztwie dużego miasta. Dojazd do centrum Kielc drogą ekspresową S7 zajmuje jedynie ok. 15 min.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w Suchedniowie, oś. Piłsudskiego 7