Jak budujemy

Firma Termovid stawia na jakość, dlatego stosowane przez nas rozwiązania powinny zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Projektując nasze nieruchomości dokładamy starań, aby wszystkie inwestycje wyróżniał nie tylko niepowtarzalny styl i charakter, ale także indywidualna architektura, na trwałe wpisująca się w wygląd miasta.

Dbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego też w naszych budynkach nie może zabraknąć kolorowych video-domofonów, drzwi wejściowych firmy Gerda, a także video-monitoringu.

Mieszkania projektujemy tak, aby spełnić oczekiwania szerokiego grona klientów. Wnętrza wszystkich naszych mieszkań można niemal dowolnie zmieniać i dostosowywać tak, aby jak najlepiej spełniały Państwa indywidualne oczekiwania i wymagania.

Nowoczesnego stylu i innowacyjności nie zabrakło także na klatkach schodowych i przestrzeniach wspólnych.

Nasze budynki mieszkalne, charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, które wynikają z zastosowanych wysokiej jakości materiałów oraz indywidualnych, nowoczesnych systemów opomiarowania mieszkań.

Wszystkie te ekskluzywne i komfortowe rozwiązania mają na celu zapewnienie Państwu maksimum zadowolenia z korzystania z własnego mieszkania. Wierzymy, że marka Termovid będzie dla Państwa synonimem najwyższej jakości.